Переключиться на мобильную версию

НУ-НС не буде власністю Президента - новообраний голова фракції

Новообраний голова фракції блоку Наша Україна - Народна самооборона Микола Мартиненко заявив, що у депутатів із НУ-НС є спільні інтереси і немає протиріч, а також висловився проти перевиборів Ради, відставки Кабміну й імпічменту.
Мартиненко: У нас є спільні інтереси
Мартиненко: У нас є спільні інтереси
umoloda.kiev.ua

Зокрема, в інтерв'ю ЗМІ Мартиненко підкреслив, що першочерговим завданням для фракції є консолідація її роботи, а також консолідація коаліції ради ефективної роботи уряду, парламенту та покращення ситуації в Україні.

Він додав, що його обрано головою фракції більшістю депутатів НУ-НС, і пообіцяв, що зробить усе, "щоб фракцію консолідувати".

"У нас є спільні інтереси, - в першу чергу національні інтереси нашої держави, розвиток демократії, боротьба із сьогоднішніми викликами, які стоять перед державою, - енергетична та економічна криза, - сказав Мартиненко і додав, - У нас немає протиріч".

Він підкреслив, що з повагою ставиться як до тих народних депутатів, хто за нього голосував, і поважає позицію тих, хто не брав участі в голосуванні.

Нунсівець зазначив, що з повагою ставиться до В'ячеслава Кириленка, який організував у фракції групу За Україну!. "Це гасло підходить для всієї нашої фракції", - додав він.

Водночас, голова фракції НУ-НС заявив, що в України зараз не час ні для дострокових парламентських виборів, ні відставки уряду, ні імпічменту Президента.

Мартиненко підкреслив, що "ми готові до діалогу з усіма фракціями парламенту". За його словами, "фракція була, є і буде проукраїнською". При цьому він додав, що тепер "вона (фракція) не буде власністю Президента".

За його словами, всі рішення прийматимуться безпосередньо народними депутатами.

Як повідомлялося, сьогодні фракція НУ-НС обрала на посаду свого голови Миколи Мартиненка. Голова Верховної Ради Володимир Литвин офіційно оголосив про це на засіданні.

За обрання Мартиненка проголосувала більшість фракції, крім частини депутатів групи За Україну!. Заступниками голови фракції НУ-НС обрано Бориса Тарасюка, Тараса Стецьківа, Руслана Князевича і Олександра Третьякова.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь