Переключиться на мобильную версию

Генпрокуратура почала перевірку фактів крадіжки російського газу

Генеральна прокуратура України проводить перевірки за всіма запитам Президента Віктора Ющенка, що стосуються ситуації в газовій сфері.

"Генеральна прокуратура проводить перевірки з цих питань", - сказав в п'ятницю на брифінгу в Києві заступник генпрокурора України Віктор Пшонка, коментуючи звернення Ющенка до Генпрокуратури перевірити інформацію про несанкціонований  відбір Україною транзитного газу, висловлювання політиків про причетність глави держави до газового бізнесу.

Разом з тим він підкреслив, що в даний час матеріали з даних питань від правоохоронних органів до прокуратури не надходили.

"На сьогодні матеріалів СБУ, МВС, податкової служби, митної служби, прикордонної служби, зовнішньої розвідки у Генеральної прокуратури немає", - зазначив Пшонка, підкресливши, у зв'язку з цим Генпрокуратура не приймає ніяких дій процесуального характеру.

Як повідомлялося, Президент України Віктор Ющенко доручив генеральному прокурору Олександру Медведьку перевірити заяви, які стосуються нібито несанкціонованого відбору Україною російського газу.

Також Ющенко дав доручення Генеральній прокуратурі перевірити висловлювання політиків щодо його причетності до газового бізнесу.

Уповноважений Президента з питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський заявив, що Генпрокуратура має порушити кримінальну справу у зв'язку із заявами глави російського уряду Володимира Путіна про несанкціонований відбір газу з газотранспортної системи України та допитати його.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь