Переключиться на мобильную версию

Тимошенко сформулювала принципи газових переговорів з Росією

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко сформулювала основні принципи переговорів з Російською Федерацією щодо газових проблем: жодних посередників; прямі стосунки НАК Нафтогаз України з ВАТ Газпром; взаємовигідні ціни на газ і транзит; українська власніст.
У газовій дипломатії буде лише одна лінія – урядова
У газовій дипломатії буде лише одна лінія – урядова
tymoshenko.com.ua

"Основні принципи переговорів будуть такі: жодних посередників; прямі стосунки між Нафтогазом і Газпромом; взаємовигідні ціни на газ і транзит; жодних розмов щодо можливості приватизації або будь-яких інших форм відчуження української газотранспортної системи; весь російський газ, направлений до європейських країн, до грама буде відданий Європі", - йдеться в заяві Тимошенко напередодні візиту до Москви на газові переговори.

Тимошенко зазначила, що йдеться про необхідність компромісу заради збереження хороших відносин України і Росії, а також репутації обох країн у Європі.

"Я вірю, що такий компроміс буде знайдений", - сказала український прем’єр.

"Хочу зазначити, що уряд України не зв’язує питання укладання договору про постачання природного газу України з питанням відновлення транзиту газу до Європи. Це було б безпідставно і несправедливо", - заявила Тимошенко.

"Уряд бере на себе усю повноту відповідальності за подолання не нами ініційованої кризи у газових відносинах з Росією. Для того, щоб діяти ефективно і відповідально, в газовій дипломатії буде лише одна урядова лінія, яка і неухильно втілюватиметься в життя", - повідомила вона.

"Я не дозволю нікому в паралельному режимі керувати переговорним процесом і керувати Нафтогазом для зриву переговорів. Простіше кажучи, мені необхідно дві речі, щоб в колеса не вставляли палиць, а в спину ножа", - підкреслила Тимошенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь