Переключиться на мобильную версию

Постачання газу і транзит повинні розглядатися в одному пакеті - Ющенко

Питання поставок природного газу в Україну, а також питання транзиту взаємопов'язані та повинні розглядатися в одному пакеті.
Ющенко за пакетний розгляд газового питання
Ющенко за пакетний розгляд газового питання
Фото: Микола Лазаренко/ прес-служба Президента

Про це заявив Президент України Віктор Ющенко під час телефонної розмови з комісаром Єврокомісії з питань енергетики Андрісом Пієбалгсом.

Пієбалгс запропонував тимчасовий механізм забезпечення поставок газу із залученням європейських газових компаній, які б, у свою чергу, вирішили питання поставок технологічного газу, повідомляє прес-служба Президента України у п'ятницю.

У повідомленні йдеться, що Глава Української держави підтвердив готовність детально розглянути пропозиції, які зараз готують європейські газові компанії.

Президент також повідомив співрозмовнику про стан справ у переговорах з Російською Федерацією щодо відновлення поставок газу.

Водночас, прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко напередодні візиту до Москви на газові переговори заявила, що "уряд України не пов'язує питання укладання угоди про постачання природного газу Україні з питанням відновлення транзиту газу до Європи. Це було б безпідставно і несправедливо".

Як повідомлялося, голова Верховної Ради Володимир Литвин переконаний, що українська влада повинна виходити на газові переговори з Росією з єдиною позицією.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь