Переключиться на мобильную версию

Тимошенко полетіла до Москви

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко відбула з одноденним робочим візитом до Москви, де вона обговорить з російським колегою Володимиром Путіним можливі шляхи подолання газового конфлікту.

Крім глав урядів у переговорах візьмуть участь з російської сторони голова правління ВАТ Газпром Олексій Міллер, віце-прем'єр Росії Ігор Сєчін, міністр енергетики Росії Сергій Шматко.

Тимошенко також запланувала участь у Московській міжнародній конференції глав держав і урядів з питання поставок російського газу європейським споживачам, яку в Кремлі проведе президент Росії Дмитро Медведєв і зустріч з міністром фінансів Російської Федерації Олексієм Кудріним.

Під час візиту українського прем'єр-міністра супроводжують міністр палива та енергетики Юрій Продан, заступники міністра фінансів і закордонних справ Анатолій Мярковський і Костянтин Єлісеєв, а також голова правління НАК Нафтогаз України Олег Дубина і його перший заступник Ігор Діденко.

Раніше прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко сформулювала основні принципи переговорів з Російською Федерацією щодо газових проблем: жодних посередників; прямі відносини НАК Нафтогаз України з ВАТ Газпром; взаємовигідні ціни на газ і транзит; українська власність ГТС; гарантія транзиту в Європу.

Перший віце-прем'єр України Олександр Турчинов сподівається, що в ході зустрічі прем'єр-міністрів України і Росії Юлії Тимошенко і Володимира Путіна в суботу в Москві буде розблоковано поставки газу в Європу і підписано документи щодо поставок газу в Україну.

Угоди про проведення в суботу в Москві переговорів урядів двох країн з газового питання було досягнуто в ході телефонної розмови прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко з прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним в ніч на четвер, 15 січня.

Також 17 січня в Москві за ініціативи президента РФ Дмитра Медведєва відбудеться міжнародна конференція глав держав і урядів стосовно питання забезпечення доставки російського газу споживачам в Європі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь