Переключиться на мобильную версию

Кримського студента будуть судити за створення порнографічних фотографій декана

Студент одного з факультетів КДМУ підібрав кілька фото декана і надав їм за допомогою програми Photoshop порнографічного характеру.
Студенти - народ мстивий
Студенти - народ мстивий
fototema.ru

Про це, повідомляє Новий Регіон-Крим. 

Фотографії студент розмістив на створеній ним персональній сторінці викладачки в інтернеті. Як повідомляється, довідавшись про існування сторінки, жінка самостійно видалити її не змогла. Тоді й звернулася до правоохоронців, які й відслідкували месника. 

Як повідомляється, відносно студента порушено кримінальну справу за статтею 301 КК - Виготовлення та розповсюдження порнографії, що передбачає штраф від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів або позбавлення волі терміном до п'яти років. 

Розгляд безпрецедентної справи скоро розпочнеться у Залізничному районному суді Сімферополя. 

Нагадаємо, 22 січня повідомлялося, що студент університету канадського міста Монреаль приготував і нагодував свого викладача і однокурсників кексами з марихуаною, повідомляють у понеділок канадські ЗМІ з посиланням на міську поліцію. 

Раніше, в 2006 році в Китаї міністерство культури засудило професора університету, який роздягнувся догола перед студентами й викладачами під час лекції з мистецтва.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь