Переключиться на мобильную версию

Тимошенко вийшла в лідери за згадуваністю іноземних персон у російських ЗМІ

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко частіше за інших закордонних політиків згадували у матеріалах російської преси минулого тижня.

Згідно з даними Системи комплексного аналізу новин (СКАН), створеної Інтерфакс, главу українського уряду в період з 12 по 18 січня, згадували в 1015 матеріалах різних російських ЗМІ політичної і фінансово-економічної спрямованості, які детально висвітлювали події, пов'язані з припиненням транзиту російського газу в Європу через територію України.

Друге місце в цьому рейтингу зайняв президент України Віктор Ющенко, якого згадували в 933 матеріалах російських засобів масової інформації.

Як повідомлялося, Юлія Тимошенко найближчим часом вилітає в Москву для участі в підписанні газових контрактів між Україною і Росією.

Нагадаємо, що за результатами переговорів Тимошенко і Путіна, які відбулися в Москві 17 січня, Газпром вперше за багато років почне продавати газ Нафтогазу безпосередньо, але за відмову від послуг посередника RosUkrEnergo Україні доведеться платити в I кварталі 2009 року $ 360 за тисячу кубометрів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь