Переключиться на мобильную версию

Дід Мороз може стати почесним громадянином Києва

Мер Києва Леонід Черновецький запропонував розглянути на найближчій сесії Київради питання про те, щоб Дід Мороз став почесним громадянином Києва. "Хочу, щоб справжній Дід Мороз, з бородою, який живе в Лапландії, став почесним громадянином Києва. Думаю, щ.
Санта зможе безкоштовно кататися на тролейбусі
Санта зможе безкоштовно кататися на тролейбусі
Фото 15 хвилин

Лапландський Дід Мороз стане не першим іноземцем, який стане "почесним громадянином Києва". Першою була прем'єр-міністр Індії Індіра Ганді. Її удостоїли такої честі ще в радянський час. До речі, в епоху СРСР, як стверджують історичні довідки, серед почесних громадян нашого міста не було жодного киянина, в основному - всі гості близького і далекого зарубіжжя.

Почесна громадянка Києва олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова розповіла, що почесне звання ніяких привілеїв не дає. "Я почесний громадянин Києва. На знак цього у мене вдома зберігається срібна з позолотою відзнака. Які вона дає привілеї, чесно кажучи, навіть не знаю", - заявила чемпіонка.

Для Діда Мороза Черновецький придумав привілей. "Він буде безкоштовно їздити в тролейбусі", зізнався Черновецький Комсомольській правді в Україні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що 20 грудня київську ялинку вперше запалив Санта Клаус з Лапландії.

За матеріалами: Комсомольская правда в Украине

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь