Переключиться на мобильную версию

Пастор Аделаджа пообіцяв не залишати межі України

Пастор церкви Посольство Боже Сандей Аделаджа дав зобов'язання міліції не виїжджати за межі України, поки не буде завершено розслідування справи про фінансові махінації компанії King's Capital.
Аделаджа регулярно ходить на допити
Аделаджа регулярно ходить на допити
ura-inform.com

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко на прес-конференції, яку він дав в Івано-Франківську.

"Можу сказати, що Сандея Аделаджу допитано. З ним проведено кілька очних ставок з іншими пасторами Посольства Божого, а також з заявниками у цій справі", сказав Луценко і зазначив, що він "фактично через день" з‘являється в міліцію на допити.

Водночас, міністр припустив, що справу King's Capital навряд чи буде завершено найближчим часом.

"Іде ретельний слідчий процес. Це тривалий процес. Огляду на політичні і фінансові можливості пана Сандея, це буде нелегкий процес. Тим не менш, ми отримали докази, щоб взяти з нього зобов'язання не виїжджати за межі України. І після завершення очних ставок, а також інших слідчих дій ми встановимо його процесуальний статус: чи буде він свідком, як на цей момент, підозрюваним чи обвинуваченим ", - сказав Луценко.

За словами міністра, проблема слідства полягає в тому, що поки не знайдені фінансисти Сандея Аделаджі. "Керівник компанії King's Capital Олександр Бандурченко затриманий, але ми оголосили в державний розшук пана Голованова і пана Колесникова, які були фінансистами Аделаджі й одночасно посередниками між керівником King's Capital і не встановленою в даний час слідством особою. Я думаю, що всі розуміють, хто цією особою може бути після завершення слідчих дій ", - сказав міністр.

При цьому Луценко висловив припущення, що, напевно, це розуміють і ті, "хто покривають цю церкву, використовують її як фінансовий і політичний інструмент".

"Міліція не просто зробила обшуки у пана Сандея, не просто допитала його, але й провела експертизу сотень касет, які було вилучено під час обшуку, в основному богословського напрямку, проводимо опитування сотень потерпілих і робимо очні ставки з десятками тих, хто свідчить про те, що особисто Сандей агітував нести кошти в King's Capital або аналогічні йому афілійовані структури ", - розповів журналістам Юрій Луценко.

При цьому він запевнив, що в даний момент "проходить ретельне, неупереджене слідство".

Нагадаємо, 25 листопада Луценко заявив про причетність релігійної організації Посольство Боже Сандея Аделаджі до діяльності King's Capital.

Разом з тим, Шевченківський районний суд Києва заарештував главу групи компаній King's Capital Олександра Бандурченка, обвинуваченого в шахрайстві в особливо великих розмірах.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь