Переключиться на мобильную версию

Всекримське віче закликало Медведєва підтримати Крим у боротьбі за його права

Всекримське віче закликало Президента Російської Федерації Дмитра Медведєва сприяти економічній і культурній присутності РФ у Криму і підтримати автономію в боротьбі за її конституційні права.
Медведєва закликали підтримати Крим у його боротьбі за свої права
Медведєва закликали підтримати Крим у його боротьбі за свої права
manager.ru

Учасники віче у зверненні до російського Президента, заявили, що "владні кола в Києві" обмежують сферу застосування російської мови, ігнорують волю кримської громади, що "вимагає зупинити курс на приєднання України до НАТО і безстроково продовжити перебування у Криму Чорноморського флоту Росії" тощо.

"Порушення конституційних повноважень АРК прийняли системний характер", – наголошується у зверненні до Медведєва.

При цьому, підкреслюється в документі, бажаючі "спровокувати конфлікт України і Росії" сили намагаються "фактично ліквідувати повноваження автономії".

"Вже сьогодні українська влада діє так, немов ніякої автономії у Криму не існує. Результатом такої політики може стати громадянське протистояння, яке приведе до катастрофічних наслідків для Криму і України", – заявили учасники віче.

Вони закликали Медведєва сприяти ухваленню рішень, "які б могли відновити і зміцнити традиційні історичні зв’язки між Україною і Росією", зокрема сприяти розвитку "всесторонньої співпраці" російських регіонів і кримської автономії.

“Ми висловлюємо тверду впевненість у тому, що російське керівництво не піддасться на провокації сил, які прагнуть, протиставивши український і російський народи, втягнути Україну в НАТО, і не відмовиться від своєї незмінної політики, направленої на встановлення дружніх відносин і стратегічного партнерства між нашими народами", - заявили учасники всекримського віче.

Крім цього, вони зажадали від органів державної влади України – Президента, прем’єр-міністра, голови Верховної Ради і генерального прокурора - забезпечити "негайну реалізацію" конституційних повноважень Криму.

Всекримське віче було зібране сьогодні у Сімферополі за ініціативи народного депутата від Компартії України, голови Громадської ради із захисту конституційних повноважень Криму Леоніда Грача.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь