Переключиться на мобильную версию

Медведчук подав до суду на регіоналів

Екс-лідер Соціал-демократичної партії (об'єднаної) Віктор Медведчук просить суд зобов'язати депутатів від Партії регіонів Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна спростувати інформацію про його причетність до газового конфлікту.
Медведчук звернувся до суду
Медведчук звернувся до суду
segodnya.ua

У заяві представників Медведчука не згадується суд, в який було подано відповідний судовий позов про захист своєї честі, гідності й ділової репутації.

Нагадаємо, 14 січня екс-міністр палива та енергетики, народний депутат Юрій Бойко заявив, що справжньою причиною зриву українсько-російських газових переговорів стало лобіювання прем'єр-міністром інтересів комерційної структури FKRtt Universal Swissland, фактичними власниками якої є Віктор Медведчук та Ігор Бакай.

Однак 15 січня колега Бойка по партії Нестор Шуфрич заявив, що керівництво Партії регіонів вважає некоректною заяву Бойка відносно Медведчука.

Водночас, регіонал Сергій Льовочкін заявив, що Янукович і абсолютна більшість ради фракції Партії регіонів підтримали позицію Бойка в конфлікті з його колегою Нестором Шуфричем.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь