Переключиться на мобильную версию

Вибух будинку у Дніпропетровську: суд закрив кримінальну справу

Жовтневий суд Дніпропетровська вирішив закрити кримінальну справу проти керівників Дніпрогазу, яких підозрюють у службовій халатності, що призвела до вибуху газу в житловому будинку у Дніпропетровську у жовтні 2007 року.

Суд вирішив закрити кримінальну справу проти гендиректора компанії Ігоря Іванкова, першого заступника гендиректора Максима Сорокіна та головного інженера компанії Сергія Бачуріна.

"Кримінальна справа підлягає припиненню відповідно до Закону України про амністію", - повідомив керівник суду Володимир Пойда.

Пойда також повідомив, що підсудні мають неповнолітніх дітей, раніше не були притягнуті до відповідальності, а стаття 367 ч.2 є не тяжкою, що дає право підсудним на амністію.

Таким чином, усі позови на відшкодування моральної шкоди, які пред'являли жителі, потерпілі від вибуху газу на Мандриківській, залишаються без вирішення.

Як заявив адвокат колишніх підсудних, Валерій Коноваленко, його підзахисні мають право повернутися на роботу та отримати заробітну плату за весь той час, поки вони перебували під вартою.

Також Дніпрогазу буде відшкодовано 8 млн. грн. застави, яку було внесено за те, що троє підсудних звільнили з-під варти на підписку про невиїзд. Також суд зняв усі арешти з рахунків та майна Дніпрогазу.

У залі суду під час оголошення рішення перебувало близько 150 потерпілих. Тільки двоє із них не заперечували проти застосування норми закону про амністію, 7 сказали, що це - на розсуд суду.

Всі інші були у зачудованому стані. Як кажуть адвокати, немає жодної юридичної норми для подачі апеляції на дане рішення Жовтневого суду Дніпропетровська.

Як повідомлялося, 13 жовтня 2007 року у результаті вибуху побутового газу, який стався у житловому багатоповерховому будинку, що на вулиці Мандриківській, 127 у Дніпропетровську, загинули 23 людини.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь