Переключиться на мобильную версию

Лукашенко: Україна витримає будь-яку ціну на російський газ

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що Україна витримає будь-яку ціну на російський газ.
Лукашенко і Ющенко поговорили
Лукашенко і Ющенко поговорили
Офіційний сайт Президента

"Нам би ваші проблеми, а вірніше, ваші надра, маючи 20 млрд. (кубів газу ) під землею, в сховищах, 20 млрд. власного видобутку, ви ще тут про ціни говорите. Я знаю, що Україна будь-яку ціну переварить", - сказав Лукашенко.

У свою чергу Президент України  зауважив, що "в чужих руках газу завжди більше і краще".

Президент України додав, що домовленості з Росією є непростими, і він нікому не заздрить, хто мав відношення до домовленостей по цій темі.

Крім того, Ющенко заявив, що Україна пропонує Білорусі вивчити можливість освоєння своїх газових сховищ.

Ющенко пояснив, що йдеться про сховища, які знаходяться на території України неподалік від кордону з Білоруссю.

За його словами, це необхідно для того, щоб обидві країни зміцнили взаємну енергетичну безпекову політику.
Окрім іншого Президенти України та Білорусі Віктор Ющенко та Олександр Лукашенко домовились активізувати співпрацю в рамках ініціативи Східне партнерство з ЄС.

Зокрема, Ющенко зазначив, що обговорював зі своїм білоруським колегою питання вироблення спільних дій щодо реалізації ініціативи Східне партнерство.

"Як побачите спільні потреби, спільні бажання, в тому числі і Молдови, Грузії, Азербайджану, Вірменії – це нова тема, яка відкривається в наших відносинах, і необхідно зробити велику інвентаризацію спільних позицій в тих чи інших галузях, і що ми можемо в рамках діалогу з Єврокомісією", - сказав Ющенко, зауваживши, що необхідно розробити спільний план розвитку відносин з Європейським Союзом.

У свою чергу, Лукашенко заявив про відсутність суперечностей між його країною та Україною. "Ми настільки близькі, настільки схожі. Ми не маємо жодних розбіжностей, які б викликали роздратування чи алергію", - сказав президент Білорусі.

Крім того, глави держав домовилися, що громадяни України перебуватимуть на території Білорусі і громадяни Білорусі на території України - 30 днів без реєстрації.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь