Переключиться на мобильную версию

Експерт: Від газового конфлікту найбільше виграє Янукович

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович може набрати найбільше політичних балів у результаті газового конфлікту України й Росії.
Від газового конфлікту найбільше виграє Янукович
Від газового конфлікту найбільше виграє Янукович
obozrevatel.com


Таку думку висловив експерт Фонду Баторія (Варшава) Гжегож Громадський.

Він зазначив, що Президент України Віктор Ющенко й прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, які конфліктують, мають обмежені можливості використовувати ситуацію на свою користь.

За словами експерта, у Януковича ж велике поле для маневру.
Також Громадський додав, що Янукович може критикувати досягнуті домовленості й заявляти, що, якби він був при владі, то до конфлікту, що призвів до припинення поставок газу в 19 з 27 країн Євросоюзу, взагалі б не дійшло.

На думку експерта, Ющенко може критикувати Тимошенко за газові угоди, але це навряд чи підвищить його низький рейтинг.

Як сказав експерт, “український прем'єр, яка називає успіхом досягнуті домовленості, буде змушена відбиватися від нападів критиків, і важко сказати однозначно, чи збільшить це чи зменшить її популярність”.
У той же час аналітик вважає, що більший вплив на рейтинг політиків буде мати не газовий конфлікт, а економічна ситуація в країні, яка через поглиблення світової економічної кризи продовжує погіршуватися.

На думку експерта, Янукович у таких умовах має більше шансів перемогти на наступних виборах Президента, ніж його єдиний реальний конкурент Тимошенко, оскільки він має більш стійкий електорат.

Громадський зазначив, що Тимошенко буде складніше зібрати голоси прихильників колишньої "помаранчевої команди".

Крім того, експерт не виключив, що на політичній сцені в Україні може з'явитися новий кандидат, але, на його думку, він навряд чи зможе стати реальним конкурентом нинішніх фаворитів.

Яценюк може набрати 20-30% голосів, але для перемоги потрібно понад 50%, - підсумував він, сказавши про неминучість другого туру виборів Президента України в 2010 році.Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь