Переключиться на мобильную версию

У Києві пройдуть україно-російські консультації щодо розмежування Азовського й Чорного морів

21-22 січня в Києві відбудуться україно-російські консультації щодо розмежування Азовського й Чорного морів та Керченської протоки.
Азовське море
Азовське море
eisk-2005.narod.ru


Як повідомили в прес-службі МЗС, українську делегацію очолить Віктор Кирик - голова делегації України для участі в переговорах з Російською Федерацією щодо розмежування Азовського й Чорного морів, а також Керченської протоки, російську - посол з особливих доручень МЗС РФ Олександр Головін.

Під час консультацій буде продовжена робота з узгодження лінії україно-російського державного кордону в Азовському морі.

Українська й російська делегації обговорять питання щодо лінії державного кордону в Керченській протоці й продовжать роботу над проектами документів, які стосуються цієї проблематики.

Під час переговорів також будуть розглядатися питання щодо розмежування територіальних морів, континентального шельфу й виняткових (морських) економічних зон у Чорному морі та про підготовку проектів двобічних угод з співробітництва в області судноплавства, рибальства, захисту морського середовища й екологічної безпеки в Азовському морі й Керченській протоці.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь