Переключиться на мобильную версию

Вибух у Дніпропетровську: Потерпілі звернулися до перших осіб країни

Постраждалі від вибуху газу в житловому будинку Дніпропетровська 13 жовтня 2007 року звернулися із листом до Президента Віктора Ющенка, прем'єр-міністра Юлії Тимошенко та інших вищих посадових осіб із проханням втрутитися в ситуацію і покарати винних у ці.
Трагедія 2007 року
Трагедія 2007 року
АР

Як підкреслюється у зверненні, потерпілі обурені прийнятим Жовтневим судом Дніпропетровська рішенням про амністію трьох екс-керівників ВАТ Дніпрогаз.

"Складається враження, що все було заздалегідь сплановано і направлено на те, щоб громадяни не зрозуміли причин вибуху газу, а винні уникнули відповідальності", - йдеться в зверненні потерпілих.

Автори звернення також заявляють про свій намір звернутися в Європейський суд з прав людини із позовом до держави Україна про порушення прав на життя і безпеку.

Як повідомлялося, вчора Жовтневий суд Дніпропетровська вирішив закрити кримінальну справу проти керівників Дніпрогазу, які підозрюються у службовій халатності, що призвела до вибуху газу в житловому будинку в Дніпропетровську в жовтні 2007 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь