Переключиться на мобильную версию

Кириленко розповів, що потрібно зробити Ющенку, щоб перемогти на виборах

Член фракції НУ-НС, лідер депутатської групи "За Україну В'ячеслав Кириленко заявив, що для перемоги на найближчих президентських виборах Віктору Ющенку потрібно змінити" політичну поведінку ".
В'ячеслав Кириленко: Віктор Ющенко має актуальні шанси на перемогу
В'ячеслав Кириленко: Віктор Ющенко має актуальні шанси на перемогу
Фото Наталії Кравчук/ Корреспондент

"Я вважаю, що Віктор Ющенко має актуальні шанси на перемогу, - сказав Кириленко в інтерв'ю газеті День. - Для цього Президенту необхідно змінити у багатьох випадках риторику, тип політичної поведінки і вдатися до цілої низки резонансних рішень. Тут вже слово за ним ".

Відповідаючи на запитання щодо стрімкого падіння рейтингу Ющенка, Кириленко також сказав:

"Якщо навіть вірити подібним опитуванням, то це для мене не привід якомога швидше втікати від Президента через того, що він тепер став непопулярним. Мої погляди постійні. Їх Президент України представляє набагато більшою мірою, ніж чинний прем'єр чи лідер опозиції. Хоча я не думаю, що Президент зараз на шостому місці в рейтингу. Оскільки весь час була і є трійка, яка веде першість, і є вичерпним списком можливих кандидатів на перемогу на найближчих президентських виборах ... "

Політик також висловив думку, що зараз дуже модно критикувати Президента, "абстрагувавшись від обставин та напрямків", але його не можна відокремити від української політики.

"Якщо ми говоримо про невдачі Президента, то всі ці невдачі потрібно помножити на всіх, хто так чи інакше з ним був. Тому, коли Президент програє, то я особисто не в захопленні. Разом з тим, у Президента було і є багато виграшів. Він єдиний, по-моєму, з українських політиків, хто береться за непопулярні речі і не думає, як це відобразиться на його рейтингу. За що його також багато критикують ", - також сказав Кириленко.

Нагадаємо, минулого тижня українські політологи заявили, що зараз збільшується вірогідність відмови Ющенка від балотування на другий президентський термін.

За матеріалами газети День.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь