Переключиться на мобильную версию

НУ-НС закликає не допустити скасування газового контракту з Росією рішенням РНБО

Глава парламентської фракції Наша Україна-Народна самооборона Микола Мартиненко закликає членів Ради національної безпеки і оборони України не допустити скасування українсько-російського контракту про постачання газу, повідомляє його прес-служба в середу.
Мартиненко: Ми ризикуємо опинитися в політичній ізоляції
Мартиненко: Ми ризикуємо опинитися в політичній ізоляції
lenta.ru

Лідер фракції НУ-НС вважає, що на найближчому засіданні РНБО 23 січня можливе прийняття рішення, яке б зобов'язало уряд України скасувати в односторонньому порядку (як мінімум - призупинити з метою перегляду) контракт купівлі-продажу російського газу на 2009-2019 роки, який підписано 19 січня в Москві главами ВАТ Газпром і НАК Нафтогаз України.

На думку Мартиненка, неприпустимо для зведення політичних і особистих рахунків і з метою конкурентної боротьби на майбутніх президентських виборах знову розпалювати "газову війну", яку ледь закінчили.

"Це означатиме, по-перше, відмову від досягнутої стабільності та прозорості у сфері торгівлі та транзиту газу, створення можливостей для нового витка газової корупції, по-друге, поглиблення важкої економічної кризи в Україні; по-третє, остаточне руйнування і без того підірваного іміджу України в Європі як надійного транзитера природного газу. Ми ризикуємо опинитися в політичній ізоляції", - заявив лідер фракції.

Він сподівається, що здоровий глузд і турбота про національні інтереси України переважать політичні ревнощі й конкуренцію і авантюрне рішення, яке заплановано деякими політиками, не буде прийнято.

"Не можна розмінювати національну безпеку України на чиїсь персональні амбіції", - підкреслив Мартиненко.

Як повідомлялося, у п'ятницю, 23 січня, відбудеться засідання РНБО, на якому розглянуть досягнуті домовленості з Російською Федерацією про постачання газу, заявляє Президент України Віктор Ющенко.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що критика на адресу уряду щодо газових домовленостей з Росією безпідставна.

Учора МЗС України звинуватило Росію в інформаційному тиску на українську державу і в проведенні "газової інформаційної війни". МЗС Росії побачило у цій заяві небажання конструктивно взаємодіяти.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь