Переключиться на мобильную версию

СБУ звинуватила заступників міністрів у порушенні законів

20 січня Служба безпеки України склала адміністративні протоколи про порушення вимог закону України Про боротьбу із корупцією стосовно двох високопоставлених посадових осіб.
Служба безпеки України звинуватила заступників міністрів
Служба безпеки України звинуватила заступників міністрів
loga.gov.ua
Як сьогодні повідомила СБУ,  мова йде про заступників міністрів регіонального розвитку і будівництва та із питань житлово-комунального господарства України.

Встановлено, що високопоставлені посадові особи, які є державними службовцями першої та другої категорій, незважаючи на те, що на них покладено обов'язки щодо запобігання корупції в їхніх відомствах, самі порушують антикорупційне законодавство.

Ці посадові особи порушили законодавство України у сфері охорони державної таємниці, закон Про державну службу та вчинили дії, за які передбачена відповідальність відповідно до законів Про боротьбу із корупцією.

СБУ надіслала складені нею адміністративні протоколи до суду. Згідно з компетенцією служба здійснює заходи щодо виявлення фактів корупції, перш за все, з боку високопоставлених осіб органів влади та управління.

Минулого року за правопорушення у сфері захисту державної таємниці за складеними СБУ адміністративними протоколами притягнуто до відповідальності зі стягненням штрафу держслужбовця першої категорії, заступника керівника одного із профільних міністерств України.

Нагадаємо, що сьогодні Президент України висловив обурення стосовно бездіяльності Генеральної прокуратури та Служби безпеки України у сфері боротьби із корупцією.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь