Переключиться на мобильную версию

Генеральний директор Артеку оголосив голодування

Генеральний директор міжнародного дитячого центру Артек Борис Новожилов оголосив голодування і звернувся до керівництва України з вимогою вжити термінових заходів, щоб врятувати Артек від розорення і зберегти робочі місця.
Артек може зникнути
Артек може зникнути
ljplus.ru

Раніше про намір оголосити голодування також заявляли інші співробітники табору, які востаннє отримали частину заробітної плати у листопаді 2008 року. В Артеку вперше було скасовано зимові зміни. Ситуація загострюється тим, що в бюджеті 2009 року фінансування Артеку взагалі не передбачено.

За словами Новожилова, 84-ий рік в історії табору може стати для табору останнім. До Артеку, територія якого простягнулася вздовж узбережжя від гори Аю-Даг до Гурзуфа виявляють підвищений інтерес комерційні структури. Новожилов не виключив, що табір можуть розоряти спеціально.

Колишній вожатий Олександр Семиренко вважає, що становище табору залежить від любові лідерів країни: "Кучма дуже любив Артек. При ньому справи йшли в гору: і діти за держзамовленням приїжджали цілий рік".

Путівки сюди недешеві: від 5 до 10 тис. грн. Багато українців воліють їздити з дітьми за такі гроші за кордон. Тому піонерська легенда СРСР ризикує зникнути.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь