Переключиться на мобильную версию

МВС: Флетчер обманув українських громадян на півмільярда гривень

Організатор тренінгів Секрети мільйонерів Роберт Флетчер обманув українських громадян щонайменше на 500 млн грн, повідомили в Департаменті зв'язків з громадськістю та міжнародної діяльності Міністерства внутрішніх справ України.
МВС: Флетчер обманув українських громадян на півмільярда гривень

За даними працівників правоохоронних органів, згідно з обліковими документами, вилучені в ході обшуку офісних приміщень товариства з обмеженою відповідальністю Глобальна система тренінгів, засновником і керівником якого є Флетчер, потерпілими в результаті протиправної діяльності цієї структури є 1 тис. 783 людини.

Як повідомляється, поки в Головне слідче управління МВС України надійшло 84 заяви громадян про притягнення Флетчера до кримінальної відповідальності. Як наслідок 18 людей визнано потерпілими та допитано.

Крім того, заяви про вчинення злочинів Флетчера надійшли з Вінницької, Донецької, Житомирської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської областей і Севастополя.

Найбільша кількість відповідних заяв надійшли з Києва. Зокрема, в ГСУ МВС України звернулися 37 жителів столиці з заявами про притягнення до кримінальної відповідальності Флетчера.

Досудове слідство у цій справі триває. У той же час МВС України закликає громадян, які постраждали від шахрайської діяльності Флетчера, не зволікати з поданням відповідних заяв.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь