Переключиться на мобильную версию

В Одесі стріляли в старшину Чорноморських козаків

Одного зі старшин одеської козацької організації Чорноморське Гайдамацьке об'єднання було госпіталізовано із струсом головного мозку і вогнепальним пораненням в ногу в результаті розбійного нападу невідомих.
В Одесі побили старшину козацького об'єднання
В Одесі побили старшину козацького об'єднання
gorod48.ru

Як повідомили в прес-службі організації, постраждалий, ім'я якого не вказується з етичних міркувань, кілька років був орендарем стоянки вантажного транспорту в Суворівське районі Одеси.

"Четверо невідомих приїхали до нього на робоче місце на чорному джипі, відрекомендувалися співробітниками служби безпеки одного з кредитних товариств, після чого почали бити підприємця, наносячи досить професійні удари в область голови" - зазначають в прес-службі.
Після того, як потерпілий впав, невідомі прострелили йому ногу з дробовика і втекли. Потерпілому вдалося самостійно викликати швидку, яка доставила його в лікарню.

Жертва нападу не пов'язує все що відбулося зі своєю громадською діяльністю. За словами козацького старшини, напад став результатом протистояння з криміногенними угрупованнями, представники яких посягають на орендовану автостоянку.

За інформацією прес-служби об'єднання, за фактом нападу порушено кримінальну справу. Однак чорноморські гайдамаки мають намір паралельно провести своє незалежне розслідування події.

Як повідомлялося, прокуратура Донецької області передала в суд кримінальну справу по відношенню до злочинної групи, обвинувачуваної в незаконному заволодінні квартирою і здійсненні вбивства з особливою жорстокістю.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь