Переключиться на мобильную версию

Донецький облрада вимагає від Ющенка і Тимошенко антикризових дій або відходу у відставку

Депутати Донецької обласної ради прийняли звернення, в якому вимагають від Президента України Віктора Ющенка і уряду в особі Юлії Тимошенко виконання конституційних обов'язків або відходу у відставку.

Учора, 22 січня, на сесії облради депутати висловили "крайню стурбованість критичною ситуацією, яка склалася в соціально-економічному житті Донецькій області та в Україні в цілому".

На їхню думку, "уряд в особі прем'єр-міністра України і Президент України, керуючись своїми корисливих інтересами, спровокували черговий зовнішньополітичний конфлікт з Російською Федерацією, не замислюючись про його наслідки для пересічних громадян України, не кажучи вже про економіку країни".

У зверненні депутати підкреслили, що "газові ігри Ющенко-Тимошенко активізували та посилили кризові явища в економіці, і найбільші втрати понесла економіка промислових регіонів, особливо нашого регіону".

Донецька облрада: Газові ігри Ющенко-Тимошенко активізували та посилили кризові явища в економіці, і найбільші втрати понесла економіка промислових регіонів, особливо нашого регіону

У таких умовах, йдеться у зверненні, "неплатоспроможність населення не дозволить розрахуватися з підприємствами тепломереж в поточному місяці, і вже в наступному місяці Україна може перетворитися в Замерзлий Алчевськ.

Депутати Донецької облради зажадали вирішувати проблеми бюджету, економіки, житлово-комунального господарства, енергетичної безпеки країни комплексно, із залученням органів місцевого самоврядування.

Україна може перетворитися в Замерзлий Алчевськ

"Ми вимагаємо від Президента України та уряду конкретних антикризових рішень щодо покращення життя громадян. Якщо вони не в змозі виконувати свої конституційні обов'язки, вони повинні піти у відставку", йдеться у зверненні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь