Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Балога створить партію "міцних господарників"

Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога збирається створити ще одну партію на базі Української національної консервативної партії (УНКП), яку зараз очолює політолог Олег Соскін.
Віктор Балога збирається створити ще одну партію
Віктор Балога збирається створити ще одну партію
sav.bz
Про це повідомляє тижневик Комментарии.

За інформацією видання, вже досягнуті принципові домовленості про те, що ряди "консерваторів" Соскіним повинні поповнити багато безпартійних мерів - ті, хто не має серйозного політичного "даху", або розсварилися зі своїми політсилами, після чого "консервативна" партія перетвориться на партію " міцних господарників ".

Як пише тижневик, з'їзд УНКП був запланований на найближчий час і повинен був пройти в місті "сепаратистської слави" Сєвєродонецьку, позапартійний мер якого в минулому році побив горшки з "регіоналами" і зараз орієнтується на Банкову.

"Мерський" зліт в Сєвєродонецьку символізував би народження нової сили "господарників", які не бажають діяти в нинішній системі координат поділу на "помаранчевих" і "біло-блакитних".

Передбачалося, що УНКП і Єдиний центр можуть створити блок.

Очолити оновлену УНКП, за даними Коментарів, повинен був екс-керівник штабу Віктора Януковича в Криму, а нині голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин, який заради цього повинен був залишити посаду голови кримської організації ЕЦ.

Власне, ці плани і стали однією з головних причин дружной атаки на севастопольського губернатора з боку Партії регіонів, БЮТ, КПУ і Блоку Литвина, не зацікавлених у появі ще одного конкурента, який буде "красти" у них мерів.

Як повідомлялося, видання Коммерсант-Україна писало, що Президент Віктор Ющенко, який очолює Нашу Україну, має намір посилити позиції партії за рахунок об'єднання з іншими політичними силами, перш за все з партією Єдиний центр.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь