Переключиться на мобильную версию

Два нардепи заявили, що Чорновола після ДТП добивали кастетом

Народні депутати Ярослав Кендзьор та Іван Стойко заявили, що у них є дані свідків про те, що В'ячеслав Чорновіл та його водій Євген Павлов після зіткнення із вантажівкою були живі, але їх добила кастетом невідома людина.
Існують докази, що Чорновола добили кастетом
Існують докази, що Чорновола добили кастетом
nru.org.ua

"Найстрашнішим є те, що водій і Чорновіл після зіткнення

були живими і їх добивали", - сказав Стойко.

У свою чергу Кендзьор зазначив, що судмедексперти зафіксували той факт, що на черепі і Чорновола, і Павлова є "лінійні чотири удари, які могли бути нанесені ззовні, зокрема кастетом".

Як наголосив депутат, встановлено, що 25 березня 1999 року у Кіровоградській області за Чорноволом велося негласне спостереження, яким керував один із високопоставлених чиновників Департаменту ДАІ МВС України.

Крім того, депутати заявили, що мають у своєму розпорядженні висновки як польських, так і львівських експертів, які вказують, що подушки безпеки, якими була оснащена Toyota Corolla Чорновола, не спрацювали через відключення живлення, що було зроблено заздалегідь.

Крім того, "експерти чітко повідомили, що на момент зіткнення швидкість легкового автомобіля не перевищувала плюс-мінус 50-55 км за годину", - сказав депутат. Саме тому, зазначив Кендзьор, "якщо б спрацювали подушки безпеки, Чорновіл і його водій залишилися б живими з невеликими травмами".

За словами народних депутатів, отримана інформація, заснована на свідченнях окремих осіб, які зараз готові про все розповісти слідству, але бояться вказати на те, що "вбивство Чорновола було спланованим".

У зв'язку із цим народні депутати закликали Президента України взяти під особистий контроль розслідування справи про загибель Чорновола, у зв'язку із чим вчора Віктору Ющенку відіслали відповідного листа.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь