Переключиться на мобильную версию

Тимошенко: Ющенко не пускає до мене губернаторів

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що Президент України Віктор Ющенко знову заборонив губернаторам брати участь у заходах уряду.
Тимошенко: Ющенко не пускає до мене губернаторів
Тимошенко: Ющенко не пускає до мене губернаторів
tymoshenko.com.u

Про  це Тимошенко повідомила сьогодні після завершення селекторної наради з головами обласних держадміністрацій з питань виплати зарплат та пенсій.

"Мені дуже шкода, що Президент заборонив головам обласних державних адміністрацій бути присутніми на найважливішій нараді, яка присвячена виплаті заробітних плат і пенсій. Я знаю, що голови обласних держадміністрацій не винні в тому, що вони отримують такі вказівки, але в той же час навіть якщо так сталося за дорученням Президента, я можу констатувати, що команди на місцях працюють успішно, і ми будемо це контролювати", - сказала Тимошенко.

Прем’єр-міністр вважає, що ситуація із виплатою заробітних плат та соціальних виплат є нелегкою, але контрольованою та прогнозованою. За її словами, всі працівники бюджетної сфери отримуватимуть виплати в повному обсязі.

Водночас Тимошенко повідомила, що для забезпечення виплат на господарюючих суб’єктах приватної власності необхідно об’єднати зусилля уряду та силових структур.  

"Ситуація в господарюючих суб’єктах приватної власності набагато складніша. Тут потрібно буде об’єднувати сили уряду, прокуратури, всіх силових структур, податкової і добиватися, щоб все ж таки по кожному суб’єкту заробітна плата людям виплачувалася ", - повідомила вона.

Раніше, Президент своїм Указом від 11 лютого 2008 року заборонив головам ОДА без його дозволу перебувати в службових відрядженнях.

18 листопада 2008 року Президент скасував свій указ "Про службові відрядження у межах України голів місцевих державних адміністрацій" .

  

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь