Переключиться на мобильную версию

Митрополит Володимир отримав 10 голосів на виборах кандидатів у патріархи РПЦ

У заповнених бюлетенях на виборах кандидатів на Московський патріарший престол, які надійшли в лічильну комісію Архієрейського Собору Російської православної церкви, були згадані імена 14 ієрархів.
Митрополит Володимир отримав  10 голосів на виборах кандидатів у патріархи РПЦ
Митрополит Володимир отримав 10 голосів на виборах кандидатів у патріархи РПЦ
obozrevatel.com

Більше всіх голосів набрали митрополити Смоленський і Калінінградський Кирило, Калузький і Боровський Климент, а також Мінський і Слуцький Філарет. Вони й стали кандидатами в патріархи.

Далі голоси розподілилися наступним чином: митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій отримав 13 голосів, митрополити Київський і всія України Володимир і Чернівецький і Буковинський Онуфрій - по десять, митрополит Воронезький і Борисоглебський Сергій - сім, митрополит Кишинівський і всія Молдови Володимир - чотири, митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел - три.

Митрополити Волгоградський і Камишинський Герман, Аргентинський і Південноамериканський Платон, Східно-Американський і Нью-Йоркський, першоієрарх Російської  закордонної церкви Іларіон, Ташкентський і Середньоазіатський Володимир, єпископ Сивтивкарський і Воркутинський Пітірім - по одному.

Усього в голосуванні взяли участь 198 з 202 архієреїв.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь