Переключиться на мобильную версию

Черновецький зустрівся з молодятами біля пам'ятника Ґонґадзе

Мер Києва Леонід Черновецький у суботу, 24 січня, зустрівся із молодятами і привітав їх біля пам'ятника загиблому журналісту Георгію Гонгадзе, який нещодавно встановлено.
Мер привітав молодят
Мер привітав молодят
kmv.gov.ua

Привітати шість пар київський міський голова приїхав зі своєю дружиною Аліною.

"Я дуже радий бачити такі прекрасні пари, які дадуть місту гарних дітей, онуків. Сьогодні я дарую їм символічні подарунки, а головне - я дарую їм сьогодні своє серце, душу, любов. Я прикрашаю їхнє свято - чудова машина, приємна музика", - сказав Черновецький.

Крім того, київський мер провів жеребкування серед молодих і таким чином визначив дві пари, які вирушать у весільну подорож містом його автомобілем.

Це вже не перша зустріч Черновецького з молодятами. Минулої суботи, 17 січня, він також привітав молодят, вручив їм подарунки та надав свій автомобіль для прогулянки в якості весільного.

У прес-службі КМДА зазначили, що як і обіцяв столичний голова, зустрічі з молодятами стають традиційними і можна очікувати, що Черновецький спілкуватиметься із новоствореними сім'ями біля пам'ятника Ґонґазде щосуботи.

"Я і надалі зустрічатимуся із молодими біля пам'ятника Георгію Ґонґадзе. Для всіх молодих, які побажають зустрітися зі мною біля цього пам'ятника, я готую подарунки. Я готовий робити все, щоб молоді кияни одружувалися і народжували прекрасних, здорових дітей", - сказав Черновецький.

Київський міський голова також звернув увагу на важливість збереження пам'яті про видатного журналіста, який своїм життям заплатив за те, щоб у цей час українці мали свободу слова.

Нагадаємо, 22 грудня 2008 року Київська міська державна адміністрація встановила і відкрила пам'ятник журналістові Георгію Ґонґадзе і журналістам, які загинули при виконанні службових обов'язків, у сквері на вулиці Червоноармійській, (Великій Васильківській) 115-121.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь