Переключиться на мобильную версию

БЮТ і НУ-НС запропонували Раді відновити Тігіпка на посаді голови НБУ

Народні депутати Верховної Ради запропонували парламенту визнати такою, що втратила чинність, постанову про звільнення голови правління Нацбанку Сергія Тігіпка в 2004 році, а також розглянути відповідальність Президента за ситуацію в кредитно-фінансовій с.
Депутати запропонували відновити Тігіпка на посаді
Депутати запропонували відновити Тігіпка на посаді
focus.in.ua

Проект постанови сьогодні в парламенті зареєстрували депутати від БЮТ Юрій Полунєєв, Юрій Триндюк, Олег Ляшко, Руслан Богдан і від НУ-НС - Сергій Харовський та Олександр Клименко.

Депутати запропонували визнати такою, що втратила, чинність постанову Ради від 16 грудня 2004 року про звільнення Тігіпка.

Нагадаємо, ще 23 січня 6 депутатів від БЮТ запропонували Раді усунути Стельмаха і Шаповалова від займаних ними посад і призначити заступника глави банку Олександра Савченка на посаду в. о. глави банку.

Розглянути відповідальність Президента Віктора Ющенка за ситуацію у кредитно-фінансовій сфері парламенту запропонував депутат від БЮТ Святослав Олійник. Його проект постанови було зареєстровано у парламенті 24 січня.

Як уже повідомлялося, сьогодні Рада проводить позачергове засідання, на якому розглядає діяльність Національного банку в період фінансово-економічної кризи та виконання рішень парламенту про рекомендації Ющенка подати в Раду подання про звільнення голови НБУ Володимира Стельмаха. 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь