Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Генеральний директор Артека в реанімації

Генеральний директор Міжнародного дитячого центру Артек Бориса Новожилова госпіталізували в київську клінічну лікарню Феофанія.
Колектив Артеку готовий до мітингів і голодувань
Колектив Артеку готовий до мітингів і голодувань
mk.ru

Про це повідомила Новой газете керівник інформаційної служби МДЦ Артек Олена Мех.

За її словами, у Новожилова сьогодні вранці стався серцевий напад. Нині він знаходиться в реанімації кардіологічного відділення лікарні.

Мех нагадала, що Новожилов, намагаючись привернути увагу до проблем дитячого центру, минулого тижня оголосив голодування, і весь цей час "в режимі голодування" зустрічався в Києві з тими чиновниками, від яких залежить доля Артеку.

"Ті чиновники, з якими зустрічався Новожилов, і від яких залежить рішення по Артеку, на словах все розуміють, але конкретних дій та рішень щодо нашого питання поки немає", - сказала Мех.

"Сьогодні вранці у нього (Новожилова) був серцевий напад, викликали" швидку допомогу "." Швидка допомога "подивилася на його стан і відвезла в реанімацію в кардіологічне відділення. У Феофанії, швидше за все, - зазначила Мех. - Те, що його доставлено у Феофанію, це відсотків 90%. Куди ж ще? Він прикріплений до Феофанії ".

У якому стані знаходиться гендиректор Артеку зараз, Мех сказати не змогла. "Як лікарі оцінюють його стан, я поки що не знаю, поки що немає зв'язку. Там є помічники, я сподіваюся вийти з ними на зв'язок і дізнатися, яка ситуація", - сказала керівник інформаційної служби МДЦ Артек.

Вона додала, що колектив Артеку "повністю підтримує" свого генерального директора. "Колектив ще в п'ятницю пропонував: давайте закінчуйте голодування, нам потрібен здоровий директор, щоб ви далі відстоювали наші інтереси", - зазначила Мех.

При цьому вона повідомила, що колектив Артеку готовий і до мітингів, і до голодування. "Колектив Артеку заявив: ми теж можемо голодувати, що потрібно мітинги-страйк - ми на все готові, аби все вирішилося позитивно", - сказала Мех.

Вона додала, що Артек отримав "величезну кількість відгуків, дзвінків на підтримку, з пропозицією допомоги від артеківців і від просто небайдужих людей".

Як повідомлялося, керівництво Артеку не отримало ніякої реакції на свої звернення до керівництва країни з вимогою відновити повноцінну фінансову підтримку табору.

Партія регіонів вимагає від Кабінету міністрів відновити нормальне фінансування Артеку.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова вимагає від Кабінету міністрів розглянути і прийняти комплекс невідкладних організаційних та фінансових заходів з порятунку та підтримки Артеку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь