Переключиться на мобильную версию

Ющенко вирушає в турне по Європі

Завтра, 26 січня, Президент України Віктор Ющенко вирушає з дводенним робочим візитом до Бельгії. У середу, 28 січня, Ющенко відвідає Польщу.
Ющенко вирушає в Брюссель
Ющенко вирушає в Брюссель
pravda.com.ua

Як повідомила прес-служба Президента, візит буде здійснено на запрошення Голови Європейського Союзу Жозе Мануеля Баррозу.

Передбачається, що в ході переговорів з керівництвом Європейського Союзу будуть обговорюватися питання порядку денногог відносин Україна - ЄС.

У середу, 28 січня, Ющенко перебуватиме з одноденним робочим візитом в Республіці Польща. У Вроцлаві за ініціативою президента Польщі Леха Качинського відбудеться тристороння зустріч у форматі Президент України - президент Польщі - прем'єр-міністр Чехії.

Предметом обговорення лідерів трьох країн стануть можливі наслідки домовленостей про постачання газу для економіки України і в цілому ситуацію, яка складається з поставками енергоресурсів в країни Європи.

Крім того, у вівторок Президент візьме представників дипломатичного корпусу, акредитованих в Україні.

"У вівторок, 27 січня, Віктор Ющенко проведе традиційний прийом для представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні", - повідомляє прес-служба Президента.

У поточному році цей захід відбудеться у Митрополичих палатах Софіївського собору. Зазвичай цей захід проходить в Маріїнському палаці, який закрито на реконструкцію. У минулому році прийом відбувся в Дипломатичній академії.

Нагадаємо, генпрокурор Олександр Медведько в інтерв'ю газеті Дзеркало тижня повідомив, що на даний момент зв'язок Президента Віктора Ющенка особисто або членів його сім'ї з газовими угодами не встановлено.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь