Переключиться на мобильную версию

Суд звільнив синів судді Рівненської області, які побили до смерті людину

Луцький міський районний суд 23 січня звільнив за амністією 2 синів судді Апеляційного суду Рівненської області, які побили до смерті людину.
Суд звільнив за амністією синів судді апеляційного суду
Суд звільнив за амністією синів судді апеляційного суду
nr2.ru

Про це повідомив адвокат підсудних Володимир Цуняк.

За його словами, суд засудив молодшого сина судді до 4 років позбавлення волі, старшого - до 4 років і 6 місяців позбавлення волі, а їх 23-річного товариша - до 4 років і 6 місяців позбавлення волі.

Одночасно суд застосував амністію і звільнив підсудних від відбуття покарання.

Підсудним було висунуть обвинувачення за ст.119 (вбивство з необережності) та ст.296 КК (хуліганство).

Суд прийняв до уваги, що молодший син судді на момент скоєння злочину був неповнолітнім, старший має статус потерпілого від чорнобильської катастрофи, а їхній спільник виховує 2 малолітніх дітей.

Як повідомлялося, у лютому минулого року співробітники міліції затримали 3 підозрюваних у нанесенні тілесних ушкоджень людині, які спричинили смерть.

Слідчий відділ Рівненського міського відділу міліції порушив кримінальну справу за ч.2 ст.121 КК (навмисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження, здійснене групою осіб, що спричинило смерть потерпілого).

Покарання за цією статтею передбачає позбавлення волі терміном від 7 до 10 років.

3 травня 2008 року Рівненський міський суд звільнив 17-річного сина судді Апеляційного суду Рівненської області, якого підозрюють у побитті до смерті людини, з-під варти під заставу 17 тисяч гривень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь