Переключиться на мобильную версию

Тимошенко вважає, що Ющенко повинен внести нову кандидатуру на посаду голови НБУ

Президент України повинен внести нову кандидатуру на посаду голови Нацбанку, вважає прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.
Треба змінити голову
Треба змінити голову
www.tymoshenko.com.ua

Про це вона сказала в прямому ефірі телеканалу ICTV у понеділок ввечері, 26 січня 

"Ми вважаємо, що Президент країни внесе до парламенту кандидатуру нового голови Нацбанку. Ми (парламентська більшість) її затвердимо, якщо це буде чесна людина", - сказала Тимошенко. 

Прем'єр вважає законним визнання Радою такою, що втратило чинність, постанову парламенту про призначення Володимира Стельмаха головою НБУ. 

"Це не дуже природний спосіб, але це єдина можливість, яка правова залишилася", - сказала вона.

Крім того, прем'єр висловила переконання, що курс гривні протягом тижня після призначення нового голови НБУ буде стабілізований. 

Також прем'єр-міністр заявила, що незадоволена результатами позачергового засідання парламенту.

"Я не можу бути задоволена такими результатами. Тому як результат - це коли курс (гривні) стане на місце", - зазначила Тимошенко. 

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада скасувала свою постанову від грудня 2004 року про призначення Володимира Стельмаха головою Національного банку України. 

Президент України Віктор Ющенко звернутися до Конституційного суду з поданням про визнання рішення Верховної Ради про скасування постанови про призначення Володимира Стельмаха головою Національного банку неконституційним.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь