Переключиться на мобильную версию

Томенку не сподобалась реклама Sobiesky

Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко звернув увагу на факти рекламування засобами зовнішньої реклами торгової марки Miss Sobiesky, під якою випускається горілка Sobiesky.
Томенко закликає дотримуватися вимог закону Про рекламу
Томенко закликає дотримуватися вимог закону Про рекламу
gazeta.lviv.ua

Томенко звернувся до керівництва Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики із проханням вжити необхідних заходів щодо забезпечення дотримання вимог закону Про рекламу і застосування до його порушників відповідних санкцій.

Зокрема, віце-спікер вказав на статтю Реклама вдалася до жіночих хитрощів у газеті Коммерсант від 26 січня, в якій автори зазначають, що розміщення компанією Бельведер Україна повідомлень про всеукраїнський інтернет-конкурс краси Miss Sobiesky на носіях зовнішньої реклами направлено в першу чергу на рекламування торгової марки Sobiesky, під якою випускається однойменна горілка.

"Зважаючи на заборону із 1 січня 2009 року зовнішньої реклами алкогольних напоїв і відповідних торговельних марок, такі дії є незаконними і вимагають відповідного реагування з боку контролюючих органів", - заявив Микола Томенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь