Переключиться на мобильную версию

Одеська ДАІ роздає інспекторам ноутбуки

У міськуправлінні ДАІ Одеси почала функціонувати в тестовому режимі електронна система контролю за сплатою штрафів водіїв.
40 з 150 екіпажів ДАІ мають ноутбуки
40 з 150 екіпажів ДАІ мають ноутбуки
sai.gov.ua

Як повідомили в Одеському управлінні ДАІ, з середини лютого автоінспектори будуть мати можливість побачити досьє на будь-якого одеського водія, в тому числі здійснювати контроль за сплатою штрафів недисциплінованих осіб, повідомили у відділі взаємодії зі ЗМІ Одеського управління ДАІ.

"Фахівці-електронники поки допрацьовують систему, щоб звести до мінімуму збої і помилки у функціонуванні і в першу чергу забезпечити своєчасне поповнення бази даних відомостями про банківські операції про сплату грошових коштів водіями-порушниками правил дорожнього руху", - зазначила співробітник ДАІ Алла Марченко.

"Адже поки що вчасно, протягом двох тижнів, сплачують штрафи лише приблизно чверть оштрафованих", - зазначила вона.

Скористатися свіжими даними закритої електронної системи інспектори зможуть за допомогою ноутбуків, якими вже забезпечені 40 з 150 екіпажів ДАІ, які чергують на автомагістралях.

У найближчі місяці така послуга стане доступною і самим водіям-порушникам правил, які з листопада 2008 року вже оштрафовано на 8 млн гривень. Для цього доведеться відправити SMS-повідомлення за адресою, яку буде оприлюднено пізніше.

Крім того, за допомогою електронної бази даних інспектори ДАІ зможуть також отримати відомості про розшукуваних злочинця, причому не тільки по Україні, але й по СНД.

Як повідомлялося, згідно з даними Державного казначейства України, зі всіх областей країни та Криму в період з 24 листопада по 26 грудня поточного року до держбюджету України надійшло 62 239 000 гривень адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

28 листопада начальник ДАІ Сергій Коломієць заявив, що з моменту вступу в дію нового закону, в Україні зафіксовано зменшення випадків аварійності в 2 рази.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь