Переключиться на мобильную версию

Наливайченко прокоментував пропозицію БЮТ про призначення в.о. голови СБУ Радою

Валентин Наливайченко, який тимчасово виконує обов'язки голови Служби безпеки України, назвав пропозицію депутатів від БЮТ про надання парламенту права призначати виконавця обов'язків голови СБУ неконституційною.
Наливайченко розповів про пропозиції БЮТ
Наливайченко розповів про пропозиції БЮТ
politika.co.ua
"Це є неконституційно. Це конституційні повноваження Президента", - сказав сьогодні у Києві Наливайченко, відповідаючи на запитання журналістів.

За його словами, історія спецслужби уже мала "партійний контроль".

"Була партія, яка керувала каральними органами. Якщо є партійне бажання це зробити неконституційно - це злочин проти держави", - зазначив Наливайченко.

Водночас, він висловив упевненість, що, як і сьогодні, так і у майбутньому, керівника СБУ призначатиме парламент за поданням Президента.

Нагадаємо, що народні депутати від БЮТ Святослав Олійник та Юрій Трегубов зареєстрували у ВР проект закону, яким запропонували встановити механізми призначення виконавця обов'язків голови Служби безпеки України.

Законопроект пропонує внести зміни до закону Про Службу безпеки України, відповідно до якого вдасться законодавчо закріпити положення про те, що у випадку відсутності призначеного відповідно до Конституції та законів України голови Служби безпеки України виконання його обов'язків та реалізація усіх повноважень будуть покладені на виконавця обов'язків голови СБУ.

При цьому в.о. голови СБУ призначатиме та звільнятиме Верховна Рада за пропозицією не менше однієї третини народних депутатів від конституційного складу парламенту.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь