Переключиться на мобильную версию

Влада назвала причину вибуху будинку в Євпаторії

Урядова комісія зі з'ясувань обставин вибуху в житловому будинку в Євпаторії заявила, що до вибуху спричинився витік газу та кисню із балонів у підвалі. "Руйнування відбулося через вибух балонів із киснем та газом, що були у підвалі будинку", - заявив кер.

Перший віце-прем'єр зазначив, що згідно із висновками Держгірпромнагляду, у підвалі було 11 балонів, з яких п'ять - із киснем, а шість - із газовою сумішшю.

У трьох із них був пропан-бутан, а ще три були імпортними та містили газову суміш МАФ, яка не має дозволів на використання в Україні, - зазначив чиновник.

"Витік кисню та суміші для газозварювальних робіт призвів до невеликого вибуху в замкнутому просторі", - заявив Турчинов.

Він наголосив, що вибух спричинився до надзвичайно сильного тиску, який зашкодив конструкції будинку, внаслідок чого той обвалився.

Турчинов підкреслив, що всі документи підписані урядовою комісією, і акт, складений комісією, спрямований у Генеральну прокуратуру.

Він висловив надію, що найближчим часом будуть здійснені заходи реагування "щодо тих керівників, які допустили такий злочин". "Є усі підстави для кримінальної відповідальності", - підкреслив Турчинов.

Нагадаємо, 24 грудня близько 22:00 у житловому будинку на вулиці Некрасова, 67 в Євпаторії відбувся вибух, у результаті якого загинуло 27 осіб.

Раніше міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова заявила, що всі 90 родин, чиї квартири були зруйновані у результаті вибуху в Євпаторії, отримали ордери на квартири.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь