Переключиться на мобильную версию

Литвин закликає Тимошенко сформувати “уряд національного порятунку”

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин буде пропонувати прем'єр-міністрові Юлії Тимошенко під час кадрових ротацій включити до складу уряду представників Партії регіонів.
Литвин закликає Тимошенко сформувати “уряд національного порятунку”
Литвин закликає Тимошенко сформувати “уряд національного порятунку”
mignews.com.ua

Про це він заявив сьогодні в ефірі 5 каналу.

Таку свою позицію Литвин пояснив існуючою в Україні кризою.

“Потрібно сьогодні створити коаліцію та уряд національного порятунку. Я буду пропонувати прем'єр-міністрові України, коли вона буде подавати кандидатури на посади віце-прем'єр-міністрів або міністрів, щоб були запропоновані відповідні посади представникам Партії регіонів, серед яких є дуже багато людей професійних і відповідальних”, – заявив він.

На думку голови ВР, до початку президентської виборчої кампанії всі політичні сили в Україні повинні демонструвати налагоджену роботу, яка б дозволила вийти із кризи.  

“Я переконаний, що прем'єр-міністр повинна бути в цьому зацікавлена, тому що якщо ми не зберемо компетентних людей і не відійдемо від квотного принципу, на нас очікують дуже складні часи”, - сказав Литвин.

Спікер також висловив надію, що прем'єр-міністр України повинна бути зацікавлена в тому, щоб у її уряді працювали професіонали не за політичною ознакою.

Крім цього, відповідаючи на запитання, на які посади в Кабміні претендують представники від фракції блоку Литвина в Раді, Литвин зазначив, що у фракції є гідні представники.

Серед них він назвав Сергія Гриневецького та Миколу Рудченка.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь