Переключиться на мобильную версию

Ъ: Шестеро міністрів можуть втратити свої посади

Найближчим часом в уряді можуть відбутися серйозні кадрові перестановки. За інформацією Коммерсантъ-Україна, склад уряду можуть залишити нинішні голови Мін'юсту, МНС, Мінфіну, Мінекономіки, Мінприроди та Мінтрансу.
Кадрові перестановки в уряді
Кадрові перестановки в уряді
tymoshenko.com.ua

За наявною у розпорядженні Ъ-Україна інформацією, склад міністрів, яких призначено за квотою НУ-НС, буде істотно оновлено. Зокрема, своїх постів можуть позбутися глави МНС Володимир Шандра і Мін'юсту Микола Оніщук.

У фракції вже називають можливих наступників Оніщука на посту міністра юстиції. Кандидатур дві: член Народної самооборони, народний депутат Віктор Шемчук і представник депутатської групи "За Україну!, Народний депутат Роман Зварич. Сам Зварич підтвердив цю інформацію і заявив виданню про готовність зайняти цю посаду.

За інформацією Ъ-Україна, один із міністерських портфелів коаліція збирається віддати представнику Української народної партії. В УНП, лідера якої Юрія Костенка розглядають як найбільш ймовірного кандидата на посаду голови парламентського комітету з ПЕК, також сподіваються отримати посаду міністра вугільної промисловості, який зараз займає Віктор Полтавець. Його може змінити народний депутат Олександр Клименко. Альтернативний варіант - УНП може отримати пост міністра економіки, тоді місце Богдана Данилишина займе депутат Олександр Слободян.

Крім того, за інформацією Ъ-Україна, поряд із членами Кабміну за квотою НУ-НС можуть замінити чотирьох міністрів від БЮТ: крім Данилишина, мова йде про міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука, міністра транспорту та зв'язку Йосипа Вінського і міністр фінансів Віктора Пинзеника.

Нагадаємо, за даними газети Дело, сьогодні уряд має намір відправити у відставку голову митної служби Валерія Хорошковського.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь