Переключиться на мобильную версию

Турчинов заявив, що Пинзеник перебуває на лікарняному

Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов під час засідання Кабміну заявив, що міністр фінансів Віктор Пинзеник знаходиться на лікарняному.
Турчинов назвав провокацією лист Пинзеника
Турчинов назвав провокацією лист Пинзеника
tymoshenko.com.ua

Крім того, він назвав провокацією лист міністра фінансів Віктора Пинзеника, який нібито поширено у ЗМІ, на ім'я глави уряду Юлії Тимошенко та членів Кабінету міністрів про масштаби кризи в Україні.

"Наскільки мені відомо, він сам здивувався цією провокацією", - сказав Турчинов.

Водночас, за даними УНІАН, сьогодні вранці перед Будинком уряду Пинзеник у супроводі охорони залишив будівлю Кабінету міністрів.

Нагадаємо, вчора видання Економічна правда нібито опублікувала лист міністра фінансів Віктора Пинзеника від 6 січня на адресу прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

У 24-сторінковому документі Пинзеник нібито аналізує "критичний розвиток економічної ситуації в Україні та держбюджет на 2009 рік". У листі йдеться про те, що ситуація в Україні є найгіршою у світі, а також повідомляється, що уряд відчуває істотні проблеми із соціальними виплатами.

Сьогодні вранці прес-служба Кабміну розповсюдила заяву Пинзеника, в якій він назвав фальсифікованою провокацією його таємний лист на адресу прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, який нібито оприлюднено у ЗМІ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь