Переключиться на мобильную версию

У ПР незадоволені тим, як призначали і звільняли Хорошковського

Президент України повинен чітко дотримуватися процедуру звільнення і призначення посадових осіб, зокрема на посаду заступника глави СБУ, заявила заступник лідера парламентської фракції Партії регіонів Ганна Герман.
Герман: Закон в Україні один для всіх і процедури звільнення й призначення повинні дотримуватися всі
Герман: Закон в Україні один для всіх і процедури звільнення й призначення повинні дотримуватися всі
reuters

 Про це вона сказала сьогодні, 28 січня, коментуючи указ Президента про призначення Валерія Хорошковського на посаду першого заступника голови СБУ, перш ніж його звільнили з посади керівника Державної митної служби.

"Закон в Україні один для всіх і процедури звільнення й призначення повинні дуже чітко дотримуватися у країні все, в тому числі і Президент України ... Дозволю собі нагадати це тим, хто виходив на передвиборчу кампанію з цим гаслом", - наголосила Герман.

Крім того, депутат зазначила, що, незважаючи на різні причини, а також екстремальні ситуації, які виникають сьогодні в Україні, "нікому в цій країні не дозволено відступати від принципу "закон один для всіх ".

Герман також відзначила, що Валерій Хорошковський останнім часом показав себе "сміливою людиною".

Як повідомлялося, сьогодні Президент України призначив Хорошковського першим заступником голови СБУ. Згідно з указом Віктора Ющенка Хорошковський став представником України в Комісії ООН з наркотичних засобів.

Пізніше Кабінет міністрів України звільнив Валерія Хорошковського з посади голови Державної митної служби та призначив на цю посаду Анатолія Макаренка.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь