Переключиться на мобильную версию

Українці називають дітей іменами Весна, Красуня, Атос та Спартак

Громадяни України усе частіше називають своїх дітей церковнослов’янськими та іноземними іменами, а найбільшою популярністю у 2008 році користувалися імена Назар та Анастасія.
Українці називають своїх дітей найрізноманітнішими іменами
Українці називають своїх дітей найрізноманітнішими іменами
kidssun.ru
Про це у середу повідомили у прес-службі Міністерства юстиції України.

Таким чином, минулого року серед чоловічих імен найпопулярнішими були Назар, Данило, Максим, Владислав, Микита, Артем, Кирило, Єгор, Ілля, Андрій, Богдан, Денис, Дмитро, Ярослав, Олександр, Володимир.

Серед жіночих - Анастасія, Ангеліна, Аліна, Дар'я, Діана, Катерина, Марія, Наталія, Софія, Юлія, Вікторія, Єлизавета, Анна, Вероніка, Уляна, Олександра, Христина.

Крім того, стають популярнішими церковнослов'янські імена: Єлисей, Іван, Іоаніс, Яромир, Ераст, Устим, Дем'ян.

Минулого року дітей називали й іноземними іменами: Домінік, Герман, Марк, Роберт, Фелікс, Оскар, Адріан, Гарольд; Ніколь, Сабіна, Камілла, Ліана, Беата, Евеліна, Домініка, Емма, Сабріна, Ванесса, Мішель, Анета, Кармеліта, Ізабелла.

Найбільш незвичайними імена стали: Христофор, Адам, Франко, Атос, Спартак, а також Весна, Красуня, Мадонна, Даная, Сара Малка, Зінаїда, Майя.

Крім того, були зареєстровані неординарні випадки зміни імен громадян: Анна на Ніколь, Олена на Меліса, Катерина на Б'янка, Аліна на Кириліна, Марина на Мадлена, Дмитро на Дан, Тамара на Тамара Аврора, Валентина на Індіра, Валерій на Вілор.

Також зареєстрована зміна прізвищ Лох на Любимова, Фрісман на Квіточка, Ківа на Сонечко, Сидоренко на Щаслива, Кремінська на Превелебна, Дурко на Вітович, Сало на Кириченко, Локшина на Фортуна, Грін на Гріх, Краля на Українець, Худоба на Шиян, Нога на Марко, Босий на Мірошниченко, Спиридонова на Ле Мер-Кюре.

Крім того, минулого року були випадки одночасної зміни імені та прізвища: Цісь Наталя на Єлизарова-Максимовська Кароліна-Аріадна, Дрожжина Василь на Боголюбський Георгій-Іван, Будник Ганна на Каурс Аніс, Кузнєцова Юлія на Лайм Лика, Степанов Юрій на Баренбаум Ісроєль, Чуб Руслан на Білан Дмитро.

Як повідомлялося, щорічно в Україні скорочується кількість бажаючих змінити власне прізвище або ім'я.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь