Переключиться на мобильную версию

МЗС: Росія продовжує спотворювати історію України

Міністерство закордонних справ вважає, що Росія продовжує спотворювати історію України.
Кирилич: Росія продовжує пропагувати історію комуністичної партії Радянського Союзу
Кирилич: Росія продовжує пропагувати історію комуністичної партії Радянського Союзу
president.gov.ua

Про це повідомив керівник прес-служби Міністерства закордонних справ Василь Кирилич.

Він зазначив, що якщо б не було таких лідерів національно-визвольного руху як Євген Коновалець (лідер Проводу українських націоналістів, 1891-1938) і Роман Шухевич (командувач Української повстанської армії, 1907-1950), то не було б і незалежної України.

Кирилич наголосив, що ці люди повстали проти тоталітарних режимів, і не важливо чи був це гітлерівський чи сталінський режим.

"І через 70 років російські офіційні особи не можуть заспокоїтися і продовжують спотворювати яскраво проявлені сторінки української історії", - сказав він.

Кирилич зазначив, що представники російської влади і далі вважають небезпечними періоди історії, які виразно демонструють розвиток української державності.

"І тут вступає в силу правило: що виразно українське, то розглядається як антикремлівське. І природа цього правила, як свідчать антиукраїнські заяви офіційних осіб РФ, глибоко вкорінена в їхньому організмі", - сказав він.

Кирилич вважає, що Росія продовжує пропагувати історію комуністичної партії Радянського Союзу.

За інформацією ЗМІ, на саміті у вівторок 27 січня в штаб-квартирі ООН заступник постійного представника Росії в організації Ілля Рогачов заявив про неприпустимість спроб оголосити героями тих, хто допомагав нацистам нищити під час Другої світової війни мирних громадян, у тому числі євреїв, і озвучив критичні зауваження на адресу чинної влади України та країн Балтії з героїзації помічників нацистів.

Служба безпеки України допитує колишніх співробітників Комітету державної безпеки СРСР щодо обставин знищення головнокомандувача Української повстанської армії в 1942-1950 років Романа Шухевича.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь