Переключиться на мобильную версию

Українські автоперевізники готують акцію протесту

Українські автомобільні перевізники 4 лютого мають намір провести під стінами Міністерства транспорту акцію протесту з вимогою усунути від посади міністра транспорту та зв'язку Йосипа Вінського.

Крім того, перевізники вимагають звільнити його заступника, голову Державної адміністрації автомобільного транспорту Леоніда Сергієнка.

Як повідомив голова Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників Віталій Рева, на 4 лютого, о 14:00 у Кабінеті міністрів заплановане проведення громадських слухань за участю віце-прем'єр-міністра стосовно роботи автомобільної галузі.

"Галузь зайшла в глухий кут: відсутня законодавча база, немає перспектив, створена вертикаль корупції в міністерстві. В першу чергу це стосується голів автотрансінспекцій, в другу - проведення конкурсів", - зазначив Рева.

Також він повідомив, що перемога в конкурсі на отримання міжнародного автобусного маршруту коштує 35-40 тисяч доларів.

А також, що створення в 2008 році Державтотрансадміністрації при Мінтрансі не передбачено чинним законодавством, а в держбюджеті не передбачено її фінансування в 2009 році.

За словами Реви, міністерство планує фінансувати цю адміністрацію за рахунок автоперевізників, що є неприпустимим.

"Все це говорить про відсутність стратегії розвитку пасажирських перевезень в Україні, про неналежне виконання працівниками Мінтрансзв'язку своїх функціональних обов'язків і про процвітання корупції", - підкреслив Рева.

Як повідомлялося, 22 січня вантажні автоперевізники Львівської області розпочали попереджувальну акцію протесту проти "бездіяльності держави у підтримці перевізників".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь