Переключиться на мобильную версию

Дело: Клієнти Родовід Банку не можуть забрати свої депозити

Вкладники Родовід Банку з початку січня не можуть забрати свої депозити, термін дії яких вже закінчився, пише видання Дело. У банку зазначили, що проблеми з невиплатою вкладів відчувають й інші банки.
ЗМІ: Вкладники не можуть забрати депозити з Родовід Банку
ЗМІ: Вкладники не можуть забрати депозити з Родовід Банку
bce.in.ua

Як пише видання, вчора в офісі Родовід Банку на вулиці Мечнікова, спостерігалося небувале пожвавлення. До обідньої перерви бажаючих забрати свій депозит налічувалося понад дві сотні.

Як пояснили газеті вкладники, таке скупчення людей пов'язано з тим, що в офіс Родовід Банку, який розташований у столичному бізнес-центрі Парус, направляють клієнтів з усіх київських відділень.

"Термін мого доларового депозиту закінчився 13 січня, але я до цього часу не можу його забрати. 14-го я їм приніс заяву з претензією - не хотіли приймати. Але я переробив заяву так, як вони хотіли, і 15-го віддав, а копію направив в НБУ. Спочатку вони заметушились, але віддали лише 500 доларів ", заявив клієнт банку, назвавшись Ігорем.

"У мене термін депозиту вийшов 10 січня. Але мене вмовили продовжити його на тиждень. Ось продовжив, а тепер ніяк не можу повністю забрати свої долари, їх віддають частинами", - повідомив Делу ще один вкладник Іван Федорович.

Дело пише, що пенсіонерка Світлана Володимирівна та її чоловік, які зберігати гроші на депозиті в євро, сумніваються в тому, що банк з ними розрахується.

"Ми прийшли в своє відділення десять днів тому, як тільки закінчився термін депозиту. Але євро нам не дали, запропонувавши повернути вклад гривнями. Ми відмовилися. Тоді нам запропонували написати заяву на ім'я віце-президента Рибчинського і передати його в головну дирекцію, тобто сюди, на Мечнікова. Обіцяли зателефонувати і повідомити реєстраційний номер, але так і не зателефонували. А коли ми поцікавилися - відправили сюди. Тут з'ясувалося, що ніяких заяв від нас не надходило ", поскаржилися пенсіонери.

За словами вкладників, відповідно до умов депозитного договору, за невиконання умов договору банк зобов'язаний сплатити пеню в розмірі 0,1% від суми вкладу. Правда, тільки протягом 10 днів після закінчення дії договору. "А далі вони можуть не платити людям хоч рік, хоч два - ніякої відповідальності за це не передбачено", - обурюється вкладник Ігор.

У прес-службі Родовід Банку, пише Дело, ситуацію коментувати не побажали, зазначивши лише, що проблеми з невиплатою вкладів відчувають й інші фінустанови.

Видання пише, що завтра на позачергових зборах акціонерів планується розглянути питання про збільшення статутного капіталу банку на 700 мільйонів гривень і залучення в першому півріччі 2009 року субборгу на 100 мільйонів доларів. Планується, що через додемісію в капітал банку зайде новий стратегічний інвестор - група компаній Istil.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь