Переключиться на мобильную версию

У Чернівецькій області чиновники попались на хабарі понад мільйон гривень

У Чернівецькій області чиновники Герцаївської райдержадміністрації, секретар однієї із сільрад, а також два підприємці організували злочинну схему вимагання та отримання хабарів у земельній сфері. Вони попалися при отриманні хабара у розмірі 1 млн 120 тис.
Чиновники попались на хабарі
Чиновники попались на хабарі
oxpaha.ru

Як повідомили в МВС України, ці особи організували злочинну схему вимагання та отримання хабарів за зміну цільового призначення земельних ділянок, розташованих в елітних місцях Чернівецької області, а саме - у місцях можливої забудови під багатоповерхівки і приватні будинки, що розміщено поблизу міста Чернівці.

У результаті спецоперації ГУБОЗ МВС, обласної міліції та прокуратури під час отримання хабара в розмірі 1 мільйона 120 тисяч гривень за переведення земельних ділянок площею 4,05 га, відведених як сільськогосподарські паї в землі з іншим цільовим призначеннями, учасників злочинної групи було затримано в порядку ст. 115 Кримінально-процесуального Кодексу України (на три доби).

Стосовно них порушено кримінальну справу згідно ч.3 ст.368 (хабарництво в особливо великому розмірі) Кримінального кодексу України.

Як повідомлялося, співробітники міліції 15 грудня  затримали голову Броварської районної адміністрації Київської області Миколу Діденка, виконуючого обов'язки начальника управління земельних ресурсів цього району, а також його заступника за підозрою в отриманні 11 млн гривень хабара.

У цілому сума хабарів, які викрито в 2008 році, за матеріалами працівників спецпідрозділів по боротьбі із організованою злочинністю, перевищує 70 млн. гривень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь