Переключиться на мобильную версию

Луценко вирішив створити "повноцінну" политсилу

Лідер Народної самооборони, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що в лютому відбудеться з'їзд партії Вперед, Україна!, оскільки діяльність Самооборони як повстанського і протестного, але не дуже структурованого громадського руху, завершено.
Луценко реорганізовує Самооборону
Луценко реорганізовує Самооборону
Фото: Корреспондент

Про це Луценко сказав в інтерв'ю газеті Сільські вісті.

За його словами, під час з'їзду відбудеться низка організаційних змін. "Тобто, буде створена повноцінна політична сила, у якій буде свій голова, свої секретарі, почнеться відновлення структурованих осередків на місцях. Ми переходимо до стадії партійного будівництва та розробки своєї власної політичної програми", - сказав міністр.

Він зазначив, що просто підтримувати єдність демократів на даний момент вже мало, і треба знаходити вихід з економічної катастрофи.

"З іншого боку, я особисто виступаю противником роздроблення демократів через створення чергових партій. Тому, незважаючи на наші задуми щодо власного підсилення, ми й надалі будемо нарощувати співпрацю з усіма, кому близька більшість наших ідеалів", - зазначив Луценко.

Зокрема, за його словами, мова йде як про БЮТ, так і про "здорову частину" Нашої України та інші сили, з якими можна знаходити спільну мову. Водночас глава МВС зазначив, що "робити проекти в стилі "нових месій" не збирається.

"Мені здається, люди, принаймні, нормальні люди, повинні робити висновки. Мало обрати Президентом хорошу людину, потрібно обрати того, хто буде для держави хорошим керівником. І сьогодні, як на мене, відповідь знаходиться в такій площині: ми не маємо права обирати окремого, класного, розумного, симпатичного хлопця чи дівчину. Повинні обрати лідера команди. Як на мене, то це головний урок президентства Віктора Ющенка ", - додав Луценко.

Нагадаємо, у травні 2008 року партія Вперед, Україна! вирішила перейменуватися в Народну самооборону.

У липні 2007 року партії Народний союз Наша Україна, Вперед, Україна!, Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія Собор, Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Пора, Партія захисників Вітчизни і Конгрес українських націоналістів домовилися створити об'єднання демократичних сил на позачергові вибори Верховної Ради.

На перевиборах Ради восени 2007 року Луценко очолював першу п'ятірку списку блоку Наша Україна - Народна самооборона.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь