Переключиться на мобильную версию

Розшукуваний в Київській області вбивця переховувався в монастирському притулку

Правоохоронці Київської області затримали злочинця, який скоїв вбивство свого співмешканця й зник з місця злочину. Вбивця три тижні переховувався в одному з монастирських притулків, користуючись безкоштовним житлом і харчуванням.
Убивця переховувався в монастирському притулку
Убивця переховувався в монастирському притулку
utro.ua.
Як повідомили в ГУ МВС України в Київській області, двоє чоловіків у Васильківському районі Київської області орендували приміщення для проживання. Один з них, 32-річний Павло, уродженець Закарпатської області, а інший 54-річний Микола мешканець Одеської області. Приїхавши на заробітки, вони влаштувалися на одне з підприємств.

7 січня, відсвяткувавши Різдво і перебуваючи в нетверезому стані, Павло прийшов додому, але його п'яний сусід міцно спав і не відкрив йому двері. Все таки попавши в приміщення, Павло почав жорстоко бити свого сусіда по кімнаті. За ніч побитий чоловік помер, а 32-річний Павло, побачивши вранці труп, втік.

Співробітники міліції після ретельної роботи змогли його знайти лише через три тижні в одному з монастирських притулків, де вбивця безкоштовно проживав і харчувався.

Злочинець зізнався в скоєному злочині.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь