Переключиться на мобильную версию

Томенко заявив, що регіонали можуть скласти мандати

Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко заявив, що проведення позачергових виборів у парламент досі залишається одним із пріоритетів діяльності фракції Партії регіонів.
Регіонали прагнуть проведення позачергових виборів у парламент
Регіонали прагнуть проведення позачергових виборів у парламент
mignews.com.ua

"Позачергові вибори досі залишаються одним із пріоритетів фракції Партії регіонів", - сказав сьогодні Томенко.

За його словами, сьогодні ні для кого не секрет, що "радикальна частина фракції Партії регіонів, так звана група прибічників RosUkrEnergo, відстоює позицію щодо проведення позачергових виборів до ВР перед проведенням чергових виборів Президента України".

Заступник голови Ради нагадав, що саме фракція Партії регіонів ініціює розгляд на початку першого пленарного тижня наступної сесії парламенту питання про висловлення недовіри уряду.

При цьому, за словами Томенка, якщо фракції Партії регіонів не вдасться відправити уряд у відставку, то буде спроба організувати складання народними депутатами від цієї політичної сили, принаймні, 150 мандатів.

Віце-спікер зауважив, що таким чином робитиметься все, щоб визнати недієздатність Верховної Ради і провести позачергові вибори. "Уже сьогодні всім зрозуміло, що Партія регіонів за будь-яких умов не готова провести в опозиції весь час до президентських виборів", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні видання Коммерсантъ-Україна повідомило, що 5 лютого Партія регіонів планує ініціювати розгляд в Раді питання про звіт уряду і надалі висловлення недовіри Кабміну, що автоматично потягне за собою його відставку. Щоб не допустити цього, зазначило видання, представники коаліції мають намір заручитися підтримкою комуністів і домогтися від них відмови підтримати висловлення недовіри уряду.

Зокрема, журналісти дізналися, що коаліціанти готові віддати посаду першого віце-спікера, яку зараз займає регіонал Лавринович, заступнику голови фракції Компартії Адаму Мартинюку.

Як повідомлялося, вчора у Партії регіонів пообіцяли виносити на розгляд Верховної Ради питання про відставку уряду кожного місяця.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь