Переключиться на мобильную версию

Генпрокуратура не знає, де знаходиться екс-суддя Зварич

Генеральний прокурор Олександр Медведько заявив, що на даний момент місцезнаходження колишнього судді Ігоря Зварича не встановлено.
Генпрокуратура не знає, про місцезнаходження Ігоря Зварича
Генпрокуратура не знає, про місцезнаходження Ігоря Зварича
gazeta.ua

Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції.

За його словами, Ігоря Зварича оголошено в розшук, проте на даний момент його місцезнаходження залишається невідомим.

Разом з тим, відповідаючи на запитання журналістів, генпрокурор зазначив, що не може коментувати оцінку Президента України щодо дій правоохоронних органів у боротьбі з корупцією.

Медведько вважає, що минулий рік був найуспішнішим в боротьбі з корупцією. Він зазначив, що в цій сфері майже всі кримінальні справи було не закрито, а доведено до суду.

Водночас, Медведько погодився з критикою Віктора Ющенка щодо того, що за корупційні діяння до відповідальності залучили занадто мало посадових осіб першої-другої категорії.

Як повідомлялося, 2 грудня 2008 року проти тодішнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за хабарництво в особливо великих розмірах. Під час обшуку в робочому кабінеті і на квартирі Зварича працівники СБУ вилучили 1 млн. дол. і 2 млн. грн.

12 грудня Зварича оголосили в розшук, 18 грудня Верховна Рада дала згоду на його звільнення з посади та арешт.

Разом з тим, 17 січня міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що МВС має певну інформацію, що Ігор Зварич може знаходитися в Києві. "... МВС має орієнтовні дані про місцезнаходження пана Зварича в столиці нашої країни ... Я скажу більше - під депутатським прикриттям", - сказав Луценко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь